Długofalowe relacje

W prowadzeniu naszego interesu stawiamy na długofalowe relacje z klientami. Nie jesteśmy bowiem jednym z tych doradców, którzy dążą za wszelką cenę do podpisania umowy, a potem, gdy już zarobią na prowizji, przestają się do takiego klienta odzywać. Wiemy, dlaczego ludzie nie ufają przedstawicielom tego właśnie fachu. Jednym z głównych powodów, jakie wymieniane są w ankietach, jest to, że po podpisaniu danej umowy trudno się z doradcą skontaktować. A przecież często potrzebujemy pomocy na dalszym etapie.

Z dumą zapewniamy więc Państwa, że w naszej działalności nie chodzi nam o szybki zysk kosztem zadowolenia klienta, który potem rozpowie wszystkim znajomym, że nie warto z nami współpracować. Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy poświęcimy Państwu tyle czasu, ile wymagać tego będzie od nas sytuacja.

Na późniejszym etapie współpracy będziemy cały czas na posterunku, a jeśli dana osoba przestanie u nas pracować, przekaże swoją bazę klientów następnemu agentowi. Dzięki zaletom tego typu możemy się pochwalić, iż naprawdę wiele osób jest z nami w stałym kontakcie, a współpraca trwa już od dłuższego czasu.

Powiązane wpisy